KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11424650
nr 1142 4650
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, naken kvinna, 45x38
Utrop:
500 kr
Såld:
8.200 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:03:05
100 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
5.200 kr
7.000 kr
8.000 kr